HALLE – U-15 A van KSK Halle Herfstkampioen 2016.

C21

HALLE – U-15 A van KSK Halle Herfstkampioen 2016.

U_15_1
Foto's Emile Devogeleer
 
U_15_2
Foto's Emile Devogeleer
 

 Met nog een wedstrijd te spelen mogen de jongens van de U-15 A van KSK Halle nu al vieren om de titel herfstkampioen 2016-2017.

Van in het begin van deze competitie stonden zij steeds bovenaan de rangschikking en bleef het een spannende strijd tussen SK Halle en de tweede in de rangschikking KV  Zuun.

Halle won in een spanende wedstrijd tegen de nummer drie Opwijk –Mazenzele met 2-1, en is hierdoor met vier punten op de nummer twee herfstkampioen.

Een dikke proficiat aan de jongens van trainer Kristof Dejonghe en afgevaardigde Patrick Gallez

 De spelers Lucas Gallez, Brian Donckers; Jarod Janssens, Matthew Collée, Owen Haydock, Ryan De Vogel, Thimo Debruyn, Bjarne Ost, Marwan el Hajjami, Thomas Janssens, Jelne landerloo, Ilyasse Sweers,Robbe Depecker,Dries Brems,Nassim Bouhlala,Thijs luypaert, Laurens Vincent

 Delegé: Patrick Gallez en trainer: Kristof Dejonghe

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
28 nov 2016
Emile Devogeleer
Emile Devogeleer
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciële partners, advertenties en vacatures

archief