Een nieuw Persboek 2025 uitgegeven door de Heemkundige Kring van Gooik

C21

Een nieuw Persboek 2025 uitgegeven door de Heemkundige Kring van Gooik

A_persboek_3
Jean-Paul De Loecker, Linda Ameys, Steven Sonck en Johnny Van Bavegem
 
Cover_persboek_2025
 

De Heemkundige Kring uit Gooik heeft zopas het nieuwe Persboek voorgesteld, vanaf nu verkrijgbaar in tal van lokale winkels in onze regio. Het is de 42ste uitgave van het Persboek, maar de eerste met ‘Pajottegem’ op de cover! En met ook al de artikels over de nieuwe fusiegemeente uit de kranten.

 

“Uiteraard stond de fusie van al die 12 dorpen tot Pajottegem in de belangstelling afgelopen jaar, maar ook de kleinere gebeurtenissen komen naar voor in de vele artikels: (plaatselijke) feesten, een paardentocht doorheen Vlaanderen, de Pauwelviering in Galmaarden, een loopster uit Herne, een cultuurparelwinnaar in Gooik, toneelopvoeringen in Oetingen, de jaarlijkse processie in Kester, de grote jaarmarkt in Herne, de pareltjesworp in Gooik, KLJ-meisjes van Strijland, de sluiting van Olympia en het woonzorgcentrum in Leerbeek, en nog vele andere onderwerpen in deze nieuwe grote gemeente”, vertelde Jean-Paul Deloecker.

De prijs van het Persboek 2025: 25 euro voor de leden, 27,50 euro voor niet-leden. Te vinden in een aantal Groot-Gooikse winkels (De Knijf, Delhaize, Winkel Schoukens in Strijland, Biowinkel Oetingen, en de bibliotheek in Gooik-centrum).

 

We zijn nog op zoek naar een aantal handelszaken in Galmaarden en Herne om dit Persboek aan de man (en vrouw) te brengen. Suggesties en voorstellen mogen binnenkomen op info@heemkunde-gooik.be. 

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
20 apr 2026
marc colpaert
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures

archief