Van 7 tot 16 januari zullen er werken uitgevoerd worden ter hoogte van de Klei in Opwijk

In opdracht van netbeheerder Fluvius worden er in een periode tussen woensdag 7 en vrijdag 16 januari 2026 werken uitgevoerd in de Klei in Opwijk. Het gaat om de uitbreiding van het bestaande net.
Tijdelijke verkeersmaatregelen
Beurtelings verkeer tijdens de graafwerken in de Klei, vanaf het kruispunt Steenweg op Merchtem met Steenweg op Vilvoorde tot aan huisnummer 17. Deze regeling wordt gestuurd via 3 tijdelijke verkeerslichten. De maatregel is noodzakelijk omdat er gewerkt wordt op de berm, het voetpad en een deel van de rijweg.
Werkzone
De werken vinden plaats langs de zijde van de oneven huisnummers. Ter hoogte van huisnummer 12 wordt de nodige put gegraven.
Voetgangers
Het voetpad aan de werkzijde is afgesloten gedurende de werken. Voetgangers worden verzocht het voetpad aan de overzijde van de straat te gebruiken.
Snelheidsbeperking
In de volledige werkzone geldt een snelheidsbeperking van 30 km/u.
Vragen en opmerkingen
Contacteer aannemer MS-infra via T 052 35 37 97 of E zennedender@msinfra.be.
