Site Denderland Shopping inGeraardsbergen staat leeg en wordt gedeeltelijk afgesloten

ingezonden foto
Sinds begin dit jaar is Denderland Shopping, gelegen langs de Zonnebloemstraat in Geraardsbergen, niet meer in uitbating en staat het gebouw leeg. Het lokaal bestuur werd nu door de eigenaar van de site geïnformeerd dat het pand in de toekomst niet meer uitgebaat zal worden en dat het gebouw uit veiligheidsoverwegingen afgesloten en afgeschermd wordt.
Aangezien Denderland Shopping niet meer in uitbating is en het gebouw leeg staat, wordt de eigenaar ervan door de verzekeraar verplicht om het gebouw uit veiligheidsoverwegingen af te schermen en de parking gedeeltelijk af te sluiten. Deze maatregelen gaan in vanaf 12 mei 2025.
Wat betreft de toegang tot de woningen in de Meerminstraat verandert er niks. Ook zal er nog steeds over de site gereden kunnen worden zodat de Lorreinestraat en de Sint-Adriaanstraat bereikbaar blijven via de Zonnebloemstraat, en omgekeerd.
Voor fietsers en voetgangers blijft de site eveneens toegankelijk.
De eigenaar van de site kreeg uitzonderlijk de toelating van de verzekeraar om een 30-tal parkeerplaatsen beschikbaar te houden voor buurtbewoners. Deze parkeerplaatsen zullen zich zowel langs de kant van de Zonnebloemstraat als langs de kant van de Lorreinestraat en Sint-Adriaansstraat bevinden en mogen niet langer ingenomen worden door vrachtwagens, aanhangwagens, motorhomes, etc.
“Hoewel Denderland Shopping geen eigendom is van Lokaal Bestuur Geraardsbergen, werden deze maatregelen wel voorgelegd en besproken met het bestuur. Deze veiligheidsmaatregelen worden genomen in afwachting van de herontwikkeling van de site.
We werken aan de toekomst zodat ook deze site op termijn een nieuw elan zal kennen. Momenteel lopen hierover verkennende gesprekken met de eigenaar, de betrokken stadsdiensten en de provincie Oost-Vlaanderen”, zegt burgemeester Fernand Van Trimpont.
Zoeken
Meer Nieuws
Marc Colpaert | 15 apr 2025
Marc Colpaert | 14 apr 2025
Marc Colpaert | 13 apr 2025
Marc Colpaert | 11 apr 2025
Marc Colpaert | 11 apr 2025
Commerciƫle partners, advertenties en vacatures
Marc Colpaert | 10 apr 2025
Marc Colpaert | 10 apr 2025
Marc Colpaert | 09 apr 2025
Marc Colpaert | 08 apr 2025
Marc Colpaert | 08 apr 2025
Marc Colpaert | 06 apr 2025
Marc Colpaert | 04 apr 2025
Marc Colpaert | 03 apr 2025
Marc Colpaert | 02 apr 2025
Marc Colpaert | 01 apr 2025
Marc Colpaert | 30 mrt 2025
Marc Colpaert | 28 mrt 2025