Vanaf 14 december is er een nieuw treinaanbod in onze regio
Vanaf zondag 14 december breidt NMBS haar treinaanbod verder uit. Het gaat om de derde fase van het Vervoersplan 2023 - 2026. Elk jaar in december zijn er verbeteringen en aanpassingen, afhankelijk van de beschikbare infrastructuur, materieel en personeel. Daarnaast houden we ook rekening met de spoorwerken van Infrabel en onze stationswerken. Met deze aanpassingen wil NMBS haar treinaanbod optimaliseren en de klantentevredenheid verbeteren.
We voegen nieuwe treinverbindingen toe, andere trajecten passen we dan weer aan. Daarnaast wijzigen ook heel wat vertrektijden. Je vindt een overzicht van de belangrijkste nieuwigheden en alle gewijzigde vertrektijden terug in de reisplanner en de NMBS app.
Bekijk wat er verandert voor je trein tussen Geraardsbergen en Denderleeuw
Op weekdagen
S-aanbod tussen Denderleeuw en Geraardsbergen
De S3-treinen Geraardsbergen - Brussel - Dendermonde worden voortaan ieder uur verlengd tot Denderleeuw en niet enkel tijdens de spitsuren.
Deze treinen stoppen in Denderleeuw, Iddergem, Okegem, Ninove, Eichem, Appelterre, Zandbergen, Idegem, Schendelbeke, Geraardsbergen, Viane-Moerbeke, Galmaarden, Tollembeek, Herne, Edingen, Halle, Brussel-Zuid, Brussel-Centraal, Brussel-Noord, Bockstael, Jette, Zellik, Asse, Mollem, Merchtem, Opwijk, Heizijde, Lebbeke, Sint-Gillis en Dendermonde.
Samen met de S6-treinen Denderleeuw - Geraardsbergen rijden er de hele dag twee treinen per uur tussen Denderleeuw en Geraardsbergen en niet enkel tijdens de spitsuren. Deze treinen zullen ook als S3-treinen rijden.
Deze P-treinen (die het aanbod tijdens de piekuren versterken) rijden niet meer:
Geraardsbergen (6:54) - Denderleeuw (7:12)
Geraardsbergen (7:56) - Denderleeuw (8:14)
Geraardsbergen (12:16) - Denderleeuw (12:46)
Denderleeuw (17:19) - Geraardsbergen (17:37)
Denderleeuw (18:17) - Geraardsbergen (18:35)
