OCMW SINT-PIETERS-LEEUW werkt samen met “OMME-Karreke” in BUIZINGEN

C21

OCMW SINT-PIETERS-LEEUW werkt samen met “OMME-Karreke” in BUIZINGEN

Editiepajot_sint-pieters-leeuw
Ingezonden foto
 

De sociale kruidenier “OMME-Karreke” verkoopt kwaliteitsvoeding en basisproducten voor wie het financieel wat moeilijker heeft. Bij de sociale kruidenier zijn de prijzen tot meer dan de helft goedkoper. Het gevarieerd aanbod van voeding, verzorgings- en huishoudproducten is afhankelijk van de bevoorrading door lokale supermarkten, bedrijven of occasionele giften. 

Ook inwoners van Sint-Pieters-Leeuw zijn er welkom. Het initiatief is bedoeld voor minderbegoede personen gekend bij het OCMW. Hiervoor werd door het OCMW van Sint-Pieters-Leeuw een samenwerkingsovereenkomst afgesloten met de organisator, buurthuis “Ommekaar”.

Waar
? Sociale kruidenier “OMME-Karreke”
          Hoogveld 1 in Buizingen (Halle)
          Open op vrijdag van 14 tot 17 uur
          Ook bereikbaar met het openbaar vervoer De Lijn

Hoe? Personen die gekend zijn door het OCMW en die aan bepaalde criteria voldoen, krijgen via de maatschappelijk assistent een doorverwijskaart. Deze is  geldig gedurende één maand. De aankopen worden gelimiteerd tot een vast bedrag en worden door de persoon met eigen middelen betaald.
 
Bijvoorbeeld, een alleenstaande moeder met twee kleine kinderen kan voor een maximum 45 euro per maand aankopen doen bij de sociale kruidenier.
 
OCMW–voorzitter, Paul Defranc: “Ik vang heel wat positieve reacties op. Winkelen bij de sociale kruidenier is een meevaller. Mensen zijn tevreden. Ze worden er vriendelijk onthaald en kunnen er voor weinig geld een assortiment aan producten aanschaffen gaande van honing over diepvriesgroenten tot douchegel en waspoeder. Ook de gezellige babbel met een gratis kopje koffie is uitnodigend. Wie wenst kan er ook snuisteren in de aanpalende tweedehandswinkel. Een initiatief dat succes kent. Afgelopen maand konden ruim twintig gezinnen kennismaken met het initiatief.”
 
Meer informatie? OCMW - Sociaal Huis, 02 371 03 50

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
12 dec 2013
Elsie De Greef
ingezonden foto
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Marc Sluys | 26 apr 2025
Commerciële partners, advertenties en vacatures

archief